Республіка Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернігівська область
Чернівецька область

Бонуси за реєстрацію

Популярна дошка оголошень в Україні - Vpluse, проводить щомісячно постійні акції під назвою "Бонус за реєстрацію" і "Приведи друга" для усіх своїх користувачів, пропонуючи щомісячний бонус за реєстрацію на сайті.

 • Умови акції - Бонус за реєстрацію

  Для участі в акції "Бонус за реєстрацію" і отримання свого щомісячного бонуса, Вам необхідно виконати всього декілька простих дій, які віднімуть не більше пари хвилин Вашого часу. Умови акції "Бонус за реєстрацію" прості і доступні кожному користувачеві: досить усього лише ввести свої стандартні персональні дані і номер телефону - і Ви безкоштовно отримаєте на свій рахунок бонус при реєстрації.

 • Умови акції - Приведи друга

  Для участі в акції "Приведи друга" і отримання бонуса, вам необхідно виконати всього декілька простих дій, які віднімуть не більше пари хвилин вашого часу. Умови акції "Приведи друга" прості і доступні кожному користувачеві: поділіться вашим промокодом зі своїми друзями або відправте їм своє посилання на запрошення для реєстрації на дошці оголошень Vpluse та гарантовано отримайте бонус за кожного приведеного друга!

 • Бонуси за реєстрацію

  Бонусні засоби зараховуються на особистий електронний гаманець сайту відразу після реєстрації на сайті і виплачуються щомісячно. За кожного приведеного друга для реєстрації на сайті, ви також отримуєте грошові кошти на особистий електронний гаманець сайту. Оберніть будь ласка ваша увага, що бонусні засоби за реєстрацію друга - зараховуються единоразово.

  Виплати за реєстрацію: Якщо ви не учасник групи  —   15 грн. (щомісяця) За кожного приведеного друга  —   15 грн. (одноразово) Якщо ви учасник групи "START"  —   18 грн. (щомісяця) Якщо ви учасник групи "OPTIMAL"  —   21 грн. (щомісяця) Якщо ви учасник групи "PREMIUM+"  —   24 грн. (щомісяця)

*Переглянути переваги груп і стати учасником однієї з групи, можна натиснувши тут.

**Термін дії акцій "Бонуси за реєстрацію" та "Приведи друга" необмежений.

Потрібно більше інформації?

Напишіть нам для більш докладної інформації

З питань розміщення Технічна підтримка
Наверх