Республіка Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернігівська область
Чернівецька область

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/wxzrjrfi/public_html/oc-content/themes/beta/nav-menu.php on line 154

Корисні поради для продажу

Продавати товар не знижуючи його ціну це свого роду мистецтво. Якщо ваша мета продавати багато і постійно, то важливо засвоїти такі секрети продажів, які можна застосувати на практиці протягом усього періоду продажів товару на Vpluse.

 • Унікальний заголовок і детальний опис

  Повна і детальна інформація про товар розпочинається з правильного змісту оголошення. Більшість продавців не приділяють належної уваги заголовку, припускаючись тим самим помилки. Заголовок і опис товару має бути максимально повним і розкривати усю суть вашої пропозиції. Продумайте структуру тексту, не варто писати текст одним абзацом. Подивіться аналогічні оголошення. Якщо ви розміщуєте велику кількість оголошень, не полінуєтеся зробити різні тексти для ваших оголошень. Чим унікальніше ваш опис для оголошення, тим більше вірогідності того, що його помітить більша кількість користувачів сайту, а також це підвищить ранжирування пошуковими системами і дозволить вам уникнути бана за дублікат.

 • Якісні фотографії та медіаконтент

  Публікація оголошення без фото не допускається на сайті, тому що таке оголошення не несе за собою головне - це візуальне відображення пропозиції користувача. Медіаконтент потрібен завжди, навіть якщо ви продаєте послуги. Але часто продавці використовують низькоякісні фото. Чому? Та тому що якісно сфотографувати товар може далеко не кожен, та й завданням розмістити фотографії відмінної якості задаються також не багато користувачів. Пам'ятайте - якісна фотка виділить вашу пропозицію з сотні аналогічних. Будь ласка, не полінуйтеся зробити гідне фото. Якщо товар потребує безлічі фотографій, то також не полінуйтеся зробити їх якомога більше. Додавання оголошення короткого відеоматеріалу істотно додасть шанси на швидкий продаж.

 • Будьте консультантом, а не продавцем

  Ніколи не забувайте, що люди не люблять, коли їм щось продають! Але вони люблять купувати. Не продавайте, що не радьте, якщо у вас не просять поради, не пропонуйте купити ваші товари та послуги, якщо ви не впевнені, що клієнт вже бачить в них цінність. Намагайтеся бути не просто продавцем а консультантом! Розкажіть про все ринку подібних товарів або послуг. Розкажіть, що буває, чим відрізняються різні моделі або підходи. Ніколи не сваріть конкурентів і не хваліть себе. Це виглядає і звучить «дешево». Це непрофесійно. З'ясуйте проблему (завдання) клієнта і допоможіть її вирішити найкращим способом. Навіть, якщо це рішення не призведе до покупки ваших товарів. Клієнт, з якими так працюють, обов'язково повернеться.

 • Відгуки клієнтів - запорука продажів

  Ваш рейтинг на дошці оголошень Vpluse безпосередньо залежить від кількості продажів на сайті. Станьте фахівцем, якого дізнаються все більше і більше людей. Вас дізнаватимуться все, рекомендувати, передавати ваші контакти і тим самим збільшувати відсоток можливих продажів. Збільшуючи свої особисті продажу, ви паралельно створюєте свій особистий власний бренд. Пропонуйте товар або групу товарів і послуг c максимально детальним описом у запобігання подальших непорозумінь під час обговорення і укладення угоди з клієнтом. Ніколи не вступайте в сварку з клієнтом навіть якщо на вашу думку клієнт на 100% не правий. Знаходьте компроміс і робіть все можливе щоб клієнти залишалися завжди задоволеними. Якщо відповіді вам не подобаються - починайте змінювати ситуацію прямо з сьогоднішнього дня.

 • Розміщення реклами на сайті

  Хочете примножити своїх клієнтів і не знаєте як це краще зробити? Все дуже просто - скористайся ефективний спосіб розміщення рекламного банера на нашому сайті. Запустіть рекламу ваших товарів і послуг сьогодні і отримаєте вашу гарантовану 20% знижку на перше розміщення. Серед переваг резмещенія реклами на сайті: безкоштовна допомога в налаштуванні, особистий кабінет з докладною статистикою вашої реклами за кліками і результатам пошуку, розрахунок бюджету реклами за переглядами, кліками або після закінчення терміну розміщення, можливість також розміщувати від 1 до 5 різних банерів в одній обраній рубриці і багато іншого. Збільште продажу своєї компанії і зробіть ваш бренд упізнаваним, розмістивши банер на нашому сайті! Зв'яжися з нами прямо зараз! Детальніше дізнатися можна тут.

 • Бізнес-профіль як інструмент продажів

  З бізнес-профілем вам більше не потрібно витрачати величезні гроші на рекламу ваших товарів. Якщо ви шукайте ефективний спосіб виділитися серед інших продавців, тоді вам варто вибрати кращий інструмент для залучення більшої кількості покупців і збільшення продажів на сайті Vpluse. У цьому вам допоможе послуга бізнес-профіль, яка пропонує: Персональну сторінку для ваших оголошень, зручний фільтр для пошуку ваших товарів, опис діяльності вашої компанії, кілька телефонів з підключенням до месенджер, соціальні посилання (Facebook, Instagram), графік роботи компанії, адреса веб-сайту і способи оплати, карта розташування: регіон, місто, адреса і багато іншого. Детальніше дізнатися про всі переваги послуги Бізнес-профіль, можна тут.

Приклад Бізнес-профілю: vpluse.com.ua/company/aset Активувати

Потрібно більше інформації?

Напишіть нам для більш докладної інформації

З питань розміщення Технічна підтримка
Наверх