Республіка Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернігівська область
Чернівецька область

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/wxzrjrfi/public_html/oc-content/themes/beta/nav-menu.php on line 154

Надійні продавці

Щоб захистити вас від недобросовісних продавців, ми перевіряємо рівень сервісу всіх компаній, які зареєстровані на нашому сайті! Купуючи у перевірених продавців, ви можете не хвилюватися про вашому замовленні!

 • Як вибрати надійного продавця

  Наші надійні продавці мають такі характеристики:

  1) У надійного продавця біля імені/назви компанії розташована іконка зеленого кольору - це підтвердження перевірки надійності нашим сайтом. 2) У надійного продавця рейтинг позитивних відгуків більше 90%. 3) Надійний продавець обробляє замовлення протягом години, якщо у нього робочий час. 4) Надійні продавці стежать за актуальністю наданих товарів на сайті. 5) Надійний продавець зобов'язується здійснювати обмін або повернення товару за умовами, описаним в ЗУ «Про захист прав споживачів».
 • Отримання статусу

  Отримати статус надійного продавця можна: написати нам лист на електронну пошту сайту - [email protected] де ви надаєте достовірну інформацію про вас і/або вашу компанію, опис ваших товарів або послуг, юридичний адресу, номер телефону, документ підтверджує вашу особистість . Будь ласка, зверни вашу увагу, що отримати статус може як юридична особа/компанія так і фізособа.

 • Анулювання статусу

  Продавці які не виконують вимог розміщення дійсної інформації про свої товари чи послуги (текст, зображення, контактні дані для зв'язку, якість наданої продукції не відповідає опису в оголошенні, отримують скарги і негативні відгуки), то їх статус надійного продавця може бути анульований на час розгляду причини або назавжди.

*Будьте уважнішими до наданої інформації продавцями.

**Просимо вас залишати відгуки по роботі надійних продавців.

Потрібно більше інформації?

Напишіть нам для більш докладної інформації

Загальні питання по сайту Технічна підтримка
Наверх