Республіка Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернігівська область
Чернівецька область

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/wxzrjrfi/public_html/oc-content/themes/beta/nav-menu.php on line 154

Акція "Приведи друга"

Ми раді запропонувати вам участь в акції "Приведи друга". Тепер у вас є відмінна можливість отримати додаткові бонусні кошти за кожного приведеного вами друга на сайт Vpluse.com.ua.

 • Умови акції

  Для участі в акції "Приведи друга" і отримання бонуса, вам необхідно виконати всього декілька простих дій, які віднімуть не більше пари хвилин вашого часу. Умови акції "Приведи друга" прості і доступні кожному користувачеві: поділіться вашим промокодом зі своїми друзями або відправте їм своє посилання на запрошення для реєстрації на дошці оголошень Vpluse та гарантовано отримайте бонус за кожного приведеного друга!

 • Де знайти реферальний код?

  Знайти ваш реферальний код для акції "Приведи друга", можна в своєму профілі, для цього необхідно в профілі вибрати розділ → Просування → Бонуси і вибрати на цій сторінці ваш реферальний код або посилання для запрошення друга. Ще ви можете поділитися вашим реферальним посиланням в соціальних мережах: Facebook, Twitter, LinkedIn і в месенджері Whatsapp. Все, що вам потрібно зробити, просто натиснути на потрібну кнопку з назвою соцмережі. Все просто!

 • Бонуси за акцію

  За кожного приведеного друга для реєстрації на сайті, ви отримуєте бонусні кошти, які зараховуються на ваш особистий електронний гаманець сайту. Зверніть, будь ласка, свою увагу, що бонусні кошти за реєстрацію друга - зараховуються єдиноразово.

  Виплати за реєстрацію: За кожного приведеного друга  —   15 грн. 

*Термін дії акції "Приведи друга" не обмежений.

**Реферальний код застосовується на сторінці реєстрації користувача.

Потрібно більше інформації?

Напишіть нам для більш докладної інформації

Загальні питання по сайту Технічна підтримка
Наверх