Республіка Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернігівська область
Чернівецька область

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/wxzrjrfi/public_html/oc-content/themes/beta/nav-menu.php on line 154

Обмін-угода

Сьогодні багато людей з перевагою користуються обміном товарів і послуг в мережі інтернет. Так чому ж така гарна дана можливість? Розповімо вам як правильно укласти успішну обмін-угоду і не потрапити в халепу.

  • Бартер - це вигідно?

    Варто відзначити головну перевагу від обмін-угоди це те, що: наприклад коли у вас немає грошей (сьогодні, в найближчі місяці, роки або взагалі), а цей товар потрібен вам терміново. При цьому ви хочете в терміновому порядку позбутися від непотрібних вам речей, але потрібних іншим людям і звільнити простір для нового. (Є навіть в соц. Мережах групи з обмінами, де спроба отримати за товар гроші карається виключенням учасника з даної групи). А буває нейтрально: «Мені все одно - гроші або товар (адже я зможу цей товар передарувати, перепродати, а раптом і самому знадобиться в господарстві).

  • Здійснення обмін-угоди

    Всі ми хочемо, щоб обмін був рівноцінним і корисним для обох сторін. Звичайно, бувають і винятки. Не виключена можливість доплати як з однієї, так і з іншого боку. Чесно розповідайте про свій товар, але обов'язково перевіряйте товар партнера. Предлается зручний час і місце зустрічі для обох сторін і розміщуйте часом так, щоб обидві сторони могли перевірити предемет бартеру. Відмовтеся від бартеру, якщо помітите, що реальна річ не відповідає побаченої на фото або розповіді власника.

  • Безпека при обміні

    Звичайно, ніхто не хоче залишитися «в дурнях», тобто тієї обділеною стороною, яка віддала новий холодильник, отримала старий праска, а ще й без нагрівального елементу. Настійно закликаємо вас добре розбиратися і пам'ятати про наступні заходи безпеки: ретельно оглядайте товар перед укладенням обмін-угоди, перевіряйте працездатність обраного товару у всіх режимах, не соромтеся задавати будь-які питання пов'язані з обраним товаром. Детальніше про безпеку при обмін угоди ви можете дізнатися тут.

Успішних обмінів і вдалих продажів обом сторонам!

Потрібно більше інформації?

Напишіть нам для більш докладної інформації

Загальні питання по сайту Технічна підтримка
Наверх