Республіка Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернігівська область
Чернівецька область

Успішний бізнес 2020

Ми раді повідомити вам, що ми запустили акцію «Успішний бізнес 2020», яка надає безкоштовний бізнес-профіль для Вашої компанії + 20% знижку на всі послуги з просування Ваших товарів і послуг на веб-сайті Vpluse + на 20% більше коштів щомісяця до бонусу за реєстрацію.

 • Бізнес-профіль

  Щоб взяти участь в акції «Успішний бізнес 2020» і отримати безкоштовний бізнес-профіль для вашої компанії, вам потрібно виконати всього кілька простих кроків, які не займуть багато вашого часу. Умови кампанії «Успішний бізнес 2020» доступні кожному: все, що вам потрібно, це бути зареєстрованим користувачем сайту Vpluse - вибрати в вашому профілі розділ → просування → групи і вибрати групу Start Business.

 • Знижка

  Щоб отримати знижку 20% на всі послуги сайту Vpluse, необхідно в своєму профілі вибрати розділ → просування → групи і вибрати групу Start Business. Зверніть увагу, що 20% знижка для учасників групи Start Business не поширюється на бонусну програму Bonus Plus. Термін дії 20% знижки залежить від обраного вами терміну дії групи Start Business.

 • Бонуси за реєстрацію

  Бонусні засоби зараховуються на особистий електронний гаманець сайту відразу після реєстрації на сайті і виплачуються щомісячно. За кожного приведеного друга для реєстрації на сайті, ви також отримуєте грошові кошти на особистий електронний гаманець сайту. Оберніть будь ласка ваша увага, що бонусні засоби за реєстрацію друга - зараховуються единоразово.

  Виплати за реєстрацію: Якщо ви не учасник групи  —   15 грн. (щомісяця) За кожного приведеного друга  —   15 грн. (одноразово) Якщо ви учасник групи "START"  —   18 грн. (щомісяця) Якщо ви учасник групи "OPTIMAL"  —   21 грн. (щомісяця) Якщо ви учасник групи "PREMIUM+"  —   24 грн. (щомісяця)

*Переглянути переваги груп і стати учасником однієї з групи, можна натиснувши тут.

**Термін дії акцій "Бонуси за реєстрацію" та "Приведи друга" необмежений.

***Термін дії акції «Успішний бізнес 2020» дійсний до 1 січня 2021 року.

Потрібно більше інформації?

Напишіть нам для більш докладної інформації

З питань розміщення Технічна підтримка
Наверх