Республіка Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернігівська область
Чернівецька область

Платні послуги Vpluse

Платні послуги дозволяють виділятися серед конкурентів і отримувати ще більше клієнтів. За допомогою інструментів просування ви зможете більш ефективно розміщувати ваші оголошення і бути завжди Vpluse.

 • Підняти в ТОП

  Всі оголошення після розміщення через деякий час опускаються вниз під нові оголошення інших користувачів. Функція «Підняти в ТОП» дозволить підняти ваше оголошення над іншими в результатах пошуку обраної категорії. Таким чином користувач, при переході в обрану рубрику, буде бачити ваше оголошення першим.

  Вартість послуги «Підняти в ТОП» (одноразово) - від 4 грн.
 • Преміум

  Якщо ви хочете отримувати більше переглядів Вашого оголошення - ми пропонуємо «Преміум» розміщення в блоці «ТОП-оголошення». Блок «ТОП-оголошення» розміщується на головній сторінці сайту і в кожної обраної категорії вгорі над звичайними оголошеннями. Ви можете розмістити оголошення в даному блоці на необхідний Вам термін:

  Термін розміщення на 1 тиждень - від 12 грн. Термін розміщення на 2 тижні - від 19 грн. Термін розміщення на 1 місяць - від 26 грн.
 • Виділити кольором

  Якщо ви хочете зробити ваше оголошення більш помітним серед інших оголошень - ми пропонуємо скористатися послугою виділення кольором для будь-якого з ваших оголошень. Оголошення виділяється _ ??? _ кольором в списку оголошень на обраний вами період:

  Термін виділення на 1 тиждень - від 5 грн. Термін виділення на 2 тижні - від 7 грн. Термін виділення на 1 місяць - від 11 грн.

Для того, щоб активувати одну або декілька вибраних послуг необхідно перейти в особистий кабінет і відкрити вкладку «Просування». Після чого вибрати потрібну послугу і оплатити одним із способів оплати.

Потрібно більше інформації?

Напишіть нам для більш докладної інформації

Загальні питання по сайту Технічна підтримка
Наверх